Kosmetyki na lato

Kosmetyki na lato

Większość kobiet posiada swój własny podstawowy zestaw kosmetyków, które zabiera się ze sobą w każdą podróż. Warto jednak mieć na uwadze, że zestaw ten powinien być zawsze dostosowywany do aktualnej pory roku. W szczególności latem ma to duże znaczenie.

Czytaj dalej »

Wydatki na kosmetyki

Wydatki na kosmetyki

W dzisiejszych w czasach w łazience przeciętnej kobiety znaleźć możemy bardzo różne kosmetyki. Dawniej nie było ich aż tak dużo na rynku, co sprawiało, że panie nie mogły w dostatecznym stopniu dbać o swój wygląd.

Czytaj dalej »

Kosmetyki a zdrowie

Kosmetyki a zdrowie

W dzisiejszych czasach zdecydowana większość pań korzysta z kosmetyków. Niektóre kobiety mają szafki pełne różnego rodzaju środków pielęgnacyjnych i ochronnych, podczas gdy inne ograniczają się w tym zakresie do minimum.

Czytaj dalej »

Dodatkowe kosmetyki na lato

Dodatkowe kosmetyki na lato

W dzisiejszych czasach w sklepach znaleźć można bardzo wiele przeróżnych kosmetyków. Wiele kobiet ma swoje zaufane marki, a nawet konkretne produkty, do których ogranicza swoje zakupy w drogerii. Warto jednak mieć na uwadze, że różnych kosmetyków używa się w poszczególnych porach roku. Pod tym względem najbardziej specyficznym okresem jest lato.

Czytaj dalej »

Kosmetyki i nastolatki

Kosmetyki i nastolatki

W dzisiejszych czasach na ulicach możemy spotkać nastolatki, których twarze pokryte są grubymi warstwami makijażu. Jest to swoisty symbol naszych czasów. Pojawienie się tego zjawiska zdaje się być związane z kreowanym przez popkulturę wizerunkiem idealnej kobiety, która spogląda na nas z okładek kolorowych magazynów czy też z bilbordów.

Czytaj dalej »

Kosmetyki i kobiety

Kosmetyki i kobiety

Niektórzy mężczyźni uważają, że wszystkie kobiety wydają majątek na kosmetyki, a szafki w ich łazienkach pękają w szwach od tego typu środków. Oczywiście, zdarzają się takie przypadki, jednak raczej nie stanowi to reguły. Tak naprawdę kobiece wydatki na omawiany rodzaj środków są bardzo różne.

Czytaj dalej »