Kosmetyki na wakacje

Posted | 0 comments

Kosmetyki na wakacje

Każda kobieta sama ustala, z jakich kosmetyków chce korzystać, a z jakich nie. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że w niektórych sytuacjach po prostu trudno obyć się bez określonych środków. Nie chodzi tutaj oczywiście o ich marki, ale rodzaje. Postarajmy się więc stworzyć swoisty wakacyjny niezbędnik kosmetyczny.

Lato jest dość specyficzną porą w naszej szerokości geograficznej. Wynika to z faktu, że w tym okresie jest u nas zdecydowanie cieplej, niż przez resztę roku. Mamy wówczas także do czynienie z większym nasłonecznieniem.

W takich warunkach powinno się korzystać z nieco innych kosmetyków. Z pewnością, do wakacyjnej walizki trzeba spakować krem do opalania z filtrem. Przyda się nam on nawet wtedy, kiedy nie wybieramy się na plażę.

Słońce może dosięgnąć nas swoimi promieniami nawet podczas zwykłego spaceru, a musimy mieć świadomość, że dla naszej skóry niekoniecznie jest to pozytywna okoliczność. Do walizki spakujmy również balsam łagodzący oparzenia słoneczne – na wszelki wypadek.

Wiadomo, że w lecie intensywniej się pocimy. Musimy więc na ten okres zakupić bardzo skuteczny dezodorant. Latem panie najczęściej odsłaniają zdecydowanie więcej ciała, niż w inne pory roku. Pamiętać trzeba więc o depilacji. W naszej walizce nie powinno więc zabraknąć potrzebnych do tego akcesoriów.

chrapanie.dobrysen.edu.pl www.dwmorskieoko.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *